কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড নিয়োগ 2021 - 22 কোম্পানী সচিব খালী পদ



কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড (চিআইএল)।

অন্তিম তাৰিখ: 19/04/2021।

কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেডে চিআইএল আৰু ইয়াৰ আঠটা সহায়ক কোম্পানীত কাম কৰিবলৈ ২২ টা উদ্যোগী, ডাইনামিক আৰু অভিজ্ঞ কোম্পানী সচিবৰ পদ খালী কৰাৰ বাবে এটা জাননী মুকলি কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত আবেদন কৰিব পাৰে।

কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড নিয়োগ ২০২১

1. জেনেৰেল মেনেজাৰ (CS)
পোষ্টৰ নম্বৰ: 1

2. Ch. মেনেজাৰ (CS)
পোষ্টৰ নম্বৰ: 3

3. Sr. মেনেজাৰ (CS)
পোষ্টৰ নম্বৰ: 4

4. মেনেজাৰ (CS)পদৰ নম্বৰ: 4

5. Dy. মেনেজাৰ (CS)
পোষ্টৰ নম্বৰ: 5

6. Asst. মেনেজাৰ (CS)
পোষ্টৰ নম্বৰ: 5

কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড নিয়োগৰ যোগ্যতাৰ মানদণ্ড

শিক্ষাগত যোগ্যতা:

অত্যাৱশ্যকীয়: আইচিএছআইৰ সহযোগী/সহসদস্য সদস্যতাৰ সৈতে কোম্পানী সচিবযোগ্যতা অৰ্জন কৰা স্বীকৃতিপ্ৰাপ্ত বিশ্ববিদ্যালয়/প্ৰতিষ্ঠানৰ পৰা যিকোনো অনুশাসনত স্নাতক।

বাঞ্ছনীয়: আইনত সম্পূৰ্ণ সময়ৰ ইউজি/পিজি ডিগ্ৰী।

অভিজ্ঞতা: পদ/সকলৰ গ্ৰেডৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি, বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণত উল্লেখ কৰা অনুসৰি প্ৰাৰ্থী এজনৰ নিম্নতম সংখ্যক অভিজ্ঞতা থাকিব লাগিব।

কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড নিয়োগৰ বাছনি প্ৰক্ৰিয়া

বাছনি যোগ্যতা, প্ৰাসঙ্গিক যোগ্যতাৰ পিছত অভিজ্ঞতা আৰু ব্যক্তিগত সাক্ষাৎকাৰৰ আধাৰত হ'ব।

কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড নিয়োগৰ বাবে কেনেকৈ আবেদন কৰিব লাগে

যোগ্য আবেদনকাৰীসকলে ৱেব ছাইট www.coalindia.in ৰ পৰা ডাউনলোড কৰা ফৰ্মেটত তেওঁলোকৰ আবেদন (হাৰ্ড কপি) দাখিল কৰিব লাগিব আৰু স্পীড পোষ্টৰ জৰিয়তে জেনেৰেল মেনেজাৰ (কৰ্মচাৰী/নিয়োগ), কোল ইণ্ডিয়া লিমিটেড, কয়লা ভৱন, পেৰিচ নং-04-1111, এএফ-111, একচন এলেকা-1A, নিউ টাউন, ৰাজাৰহাট, কলকাতা- 700156লৈ প্ৰেৰণ কৰিব লাগিব। এপ্লিকেচনৰ উপৰিও, বেষ্টনীবোৰৰ সৈতে এপ্লিকেচনৰ এটা আগবঢ়ীয়া প্ৰতিলিপি প্ৰেৰণ কৰা হ'ব csrecruitment.cil@coalindia.in।

আবেদন দাখিল কৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হ'ব 19.04.2021 (বিভাগীয় প্ৰাৰ্থীসহ)।

এপ্লিকেচনৰ সৈতে সংলগ্ন কৰিব লাগিব দস্তাবেজসমূহ: -
ক. স্নাতক প্ৰমাণপত্ৰ
খ. ভাৰতৰ কোম্পানী সচিব প্ৰতিষ্ঠানৰ সহযোগী/সহসদস্যতা প্ৰমাণপত্ৰ
গ. কালক্ৰমত অভিজ্ঞতা প্ৰমাণপত্ৰ/বোৰ
d. ফটো পৰিচয় প্ৰমাণৰ যিকোনো এটা যেনে পেন কাৰ্ড/বৈধ ড্ৰাইভিং লাইচেঞ্চ/ ভোটাৰ আইডি/চৰকাৰে আইডি জাৰী কৰিছে।
উ. বৰ্তমাননিয়োগকৰ্তাৰ এনঅ'চি, গ্ৰেডৰ লগতে পৃথকে বেতনৰ স্কেল উল্লেখ কৰা, যদি প্ৰযোজ্য হয়, যদি কেন্দ্ৰীয়/ৰাজ্য চৰকাৰ/পিএছইউ/সাহায্যপ্ৰাপ্ত প্ৰতিষ্ঠান ইত্যাদিত কাম কৰে।
চ। ব্যক্তিগত খণ্ডৰ প্ৰাৰ্থীসকলৰ বাবে- পৰিশোধ কৰা মূলধন আৰু বাৰ্ষিক লেনদেনৰ বিষয়ে তাৎক্ষণিক যোৱা 3 বছৰধৰি নিৰীক্ষণ কৰা বাৰ্ষিক বিত্তীয় বিবৃতিৰ প্ৰতিলিপি।
g. E7/E8 গ্ৰেডৰ বাবে আবেদন কৰা প্ৰাৰ্থীসকলৰ বাবে, তালিকাভুক্ত কোম্পানীত কাম কৰাৰ অভিজ্ঞতা আৰু কাম কৰাৰ সময়।
h. প্ৰাৰ্থীসকলক স্ক্ৰীণিং পৰ্যায়ত অস্বীকাৰ পৰিহাৰ কৰিবলৈ স্পষ্ট আৰু লেজিবল নথিপত্ৰ/প্ৰমাণপত্ৰ বন্ধ কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। এই নথিপত্ৰবোৰ সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত মূল নথিপত্ৰৰ সৈতে অধিক প্ৰমাণীকৰণ কৰা হ'ব, যদি মাতি লোৱা হয়।

বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ: Click Here .

এপ্লিকেচন প্ৰপত্ৰ: Click Here .

Post a Comment

0 Comments